Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie

Galeria3 listopada w naszej szkole rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Badmintonie dziewcząt i chłopców. Nasze drużyny zarówno żeńska jak i męska okazały się być niezastąpione, pokonując ekipy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie.

Uczniowie zapewnili sobie tym samym udział w dalszych etapach rozgrywek. W skład reprezentacji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie wchodzili: Misiorek Anita, Sierszuła Wiktoria, Karpińska Julia, Krauze Maciej, Wachowiak Miłosz, Kałużniak Dawid, Mankiewicz Patryk.

Serdecznie Gratulujemy i powodzenia

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!