Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym

Galeria8 listopada na krytej pływalni w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu Drużynowym dziewcząt i chłopców. Nasza szkolna reprezentacja podtrzymała dobra passę z ubiegłego tygodnia, kiedy zwycięstwo w powiecie zapewnili sobie dziewczęta i chłopcy w unihokeju i badmintonie. Nasze obie sztafety wywalczyły Mistrzostwo Powiatu i tym samym zapewniły sobie prawo startu w zawodach wojewódzkich, które odbędą się 16 listopada na Termach Maltańkich.

Oto skład naszych reprezentacji:
dziewczęta: Julia Adamczak - I LW, Angelika Baranek - II LPA, Dagmara Idzikowska - I c, Anna Roszak - I LR, Zofia Wieczorek - I LR, Sandra Woźnik - III LW, Kornelia Wróbel - II LPB, Wiktoria Wachowiak - II LW, Ewelina Lis - II TF.
chłopcy: Daniel Jankowski - I b, Kacper Kasałka - II TS, Bartek Kordus - III LW, Hubert Marciniak - I TS, Hubert Musiał - I LW, Jakub Nowak - III TM, Kamil Piniewski - III TS, Tomasz Puślecki - I TS, Brajan Urbaniak - II LPA, Dawid Sipiak - III G.

KOMUNIKAT KOŃCOWY KATEGORIA DZIEWCZĄT:
1. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 W JAROCINIE, - 5.47.72
2. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W JAROCINIE - 6.12.20
3. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE - 7.03.14

KATEGORIA CHŁOPCÓW:
1. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 2 W JAROCINIE - 4.41.84
2. I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE W JAROCINIE - 4.43.31
3. ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W JAROCINIE - 5.06.81

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!