Wyróżnienie za „Gołębi song”

7 listopada 2017 w Środzie Wlkp. odbył się XIV Międzypowiatowy Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej, przeznaczony dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Uczennica kl. IV TFN Agnelika Śpitalniak została wyróżniona za wykonanie piosenki z repertuaru Maryli Rodowicz „Gołębi song”. W konkursie wzięli udział uczniowie z powiatów: wrzesińskiego, średzkiego, śremskiego i jarocińskiego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!