Konkurs na najlepszą stylizację Halloweenową

GaleriaW dniu 31.10.2017r. naszą szkołę nawiedziła inwazja Zombie. Upiory, wiedźmy, żywe trupy i inne straszydła rywalizowały w szkolnym konkursie na najlepszą stylizację Halloweenową. W konkursie brały udział wszystkie klasy fryzjerskie. Oceniano stylizację na którą składały się: przebranie, makijaż i fryzurę. Pomysłowość uczestników konkursu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Wyglądali oni naprawdę przerażająco, o czym mieli okazję przekonać się mieszkańcy Jarocina.

Przemarsz halloweenowych bohaterów ulicami naszego miasta wywołał niemałą konsternację i przerażenie wśród przechodniów. Najlepsze i najstraszniejsze stylizacje zaprezentowali uczniowie klasy IV TFN, drugie miejsce zajęła klasa III TFE, a na trzecim stopniu podium stanęła klasa II TF.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!