Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Galeria10 listopada w ZSP nr 2 odbyła się akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowana przez uczniów klasy ITHM i IV THM w składzie: Jakub Marcinkowski, Paulina Warkocka, Iza Roszak, Weronika Zwierzchlewska, Oliwia Strzelczyk, Maciej Bachorski, Jakub Banachowicz, Jakub Kujawa, Jakub Biadała, Kacper Olejniczak, Hubert Marciniak, Jakub Florkowski, Dawid Płonka, Klaudia Krysztofiak, Wojciech Pluta.

Młodzież zgromadzona w auli szkolnej wysłuchała pięknych strof patriotycznej poezji okolicznościowej, przemówienia Józefa Piłsudskiego do I Kompanii Kadrowej oraz wzruszających, patriotycznych pieśni.

Nad całością uroczystości czuwała pani Agnieszka Urbaniak.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!