Retro Motor Show 2017

GaleriaUczniowie klas - III THS, I TSN i II E wraz z opiekunami - Hanną Wardeńską, Renatą Rożek, Zbigniewem Rychterem i Krystianem Walczakiem mogli zobaczyć, jak wyglądała klasyczna motoryzacja XX wieku podczas Targów Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR SHOW w Poznaniu.

Prezentowane były najpiękniejsze, unikatowe okazy - zabytkowe pojazdy, na widok których szybciej zabiło serce, a w oku zakręciła się łezka…

Targi Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR SHOW to prezentacja kilkuset modeli z minionej epoki. Tych dobrze nam znanych z rodzimej produkcji, jak i modeli z całego motoryzacyjnego świata! Klasyczna motoryzacja ponownie zawładnęła stolicą Wielkopolski, a targi klasyków RETRO MOTOR SHOW przeniosły nas w czasie i pozwoliły zobaczyć najpiękniejsze okazy motoryzacyjnej historii świata!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd