Mistrzostwa Powiatu w Szachach

GaleriaW dniu 14 listopada 2017r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w szachach drużynowych. Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce ulegając tylko drużynie z I LO w Jarocinie zapewniając sobie tym samym awans do finału wojewódzkiego który odbędzie się 23 listopada w Wągrowcu.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie reprezentują: Weronika Spychaj, Krzysztofa Kuczyńska, Kacper Śnieżek, Piotr Szymura, Mikołaj Witczak Opiekunowie: Alicja Ratajczak i Arkadiusz Ratajczak.

Życzymy powodzenia w finale wojewódzkim.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!