X Olimpiada Wiedzy Hotelarskiej

W dniach 14-15 listopada 2017 roku w naszej szkole został przeprowadzony szkolny etap X Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej. W konkursie wzięło udział 9 uczennic z klas IV THM i III THS.

Laureatami tego etapu olimpiady zostały:
- uczennica z klasy III THS Magdalena Kaczmarek,
- uczennica z klasy IV THM Anna Opielewicz.

Laureaci etapu szkolnego wezmą udział w etapie okręgowym olimpiady, który odbędzie się 8 stycznia 2018 r. w Poznaniu. Konkurs na etapie szkolnym przeprowadziła pani Małgorzata Dopierała-Gęstwa – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Wszystkim uczniom składamy podziękowania za udział w konkursie, a zwycięzcom gratulujemy !!!