Gimnazjaliści z Cielczy w naszej szkole

W naszej szkole gościli uczniowie klas III gimnazjum z Zespołu Szkół z Cielczy. Młodzież miała możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy w różnych zawodach. Dzięki tej lekcji gimnazjaliści będą mogli świadomie wybrać swoją drogę zawodową. Uczniowie w kilkuosobowych grupach wzięli udział w następujących pokazach:
- Układania fryzur – zawód : technik usług fryzjerskich.
- Komputerowa diagnostyka układów elektrycznych w samochodzie – zawody: technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych, elektromechanik pojazdów samochodowych.
- Obsługa kasy fiskalnej – zawód: sprzedawca.
- Carving – sztuka zdobienia z owoców i warzyw – zawód: kucharz.
- Dekorowanie ciast – zawód: cukiernik.
- Wypiek chleba: zawód: piekarz.