Zajęcia terenowe w Wielkopolskim Parku Narodowym

Galeria13.11. odbyła się pierwsza wycieczka w ramach projektu „Rozwój kompetencji kluczowych w szkołach ponadgimnazjalnych w powiecie jarocińskim” dofinansowanego ze środków.

Udział w niej wzięło 40 uczniów, którzy uczestniczą w zajęciach warsztatowo- terenowych z zakresu przedmiotów przyrodniczych wraz z opiekunami - Hanną Wardeńską, Izabelą Wojtkowiak i Moniką Mankiewicz-Wieczorek.

Zajęcia terenowo-stacjonarne odbyły się w Wielkopolskim Parku Narodowym i składały się z części teoretycznej – wykładu z projekcją multimedialną oraz części praktycznej- ćwiczeniowej. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach z zakresu kartografii oraz pomiarów i obserwacji terenowych oraz w zajęciach z zakresu paleontologii i geologii.

Młodzież czeka już na kolejne wyjazdy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd