Udany występ na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Drużynowym Pływaniu

Bardzo udany występ na Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Drużynowym Pływaniu zanotowały reprezentacje naszej szkoły dziewcząt i chłopców. W łącznej klasyfikacji województwa Wielkopolskiego chłopcy zajęli 10, a dziewczęta 12 miejsce.

Na wynik klasyfikacji generalnej miała wpływ suma punktów uzyskanych przez naszych pływaków w startach indywidualnych i drużynowych. Jest to niewątpliwie największy sukces reprezentacji naszej szkoły w pływaniu na szczeblu wojewódzkim. Nasze reprezentacje popłynęły w następujących składach:
dziewczęta: Julia Adamczak - I LW, Angelika Baranek - II LPA, Dagmara Idzikowska - I c, Anna Roszak - I LR, Zofia Wieczorek - I LR, Sandra Woźnik - III LW, Kornelia Wróbel - II LPB, Wiktoria Wachowiak - II LW, Ewelina Lis - II TF.
chłopcy: Daniel Jankowski - I b, Kacper Kasałka r - II TS, Bartosz Kordus - III LW, Hubert Marciniak - I TS, Hubert - Musiał I LW, Jakub Nowak - III TM, Kamil Piniewski - III TS, Tomasz Puślecki - I TS, Brajan Urbaniak - II LPA.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!