Pełni pasji, zdolni, pracowici

Wiktoria Kaźmierczak z klasy II TH, Filip Papież z III LW i Wiktoria Wachowiak z II LW zostali tegorocznymi stypendystami Fundacji „Ogród Marzeń”.

Wiktoria Wachowiak od wielu lat interesuje się muzyką. Odnosi sukcesy w konkursach wokalnych oraz uczestniczy od kilku lat w Jarocińskich Dniach Muzyki Liturgicznej. Muzyce oddaje całe swoje serce i każdą wolną chwilę. Współpracując z Fundacją „Ogród Marzeń” chce pomagać innym poprzez muzykę wyrażać emocje.

Filip Papież swoją przygodę ze sportem rozpoczął w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Na początku były to treningi karate, i to tej dyscyplinie sportowej pozostał wierny do dziś. Z sukcesami uprawiał również biegi, siatkówkę, lekkoatletykę , piłę nożną i pływanie. Nie wyobraża sobie życia bez karate, ponieważ, jak przyznaje, ten sztuka nie tylko nauczyła go, jak być dobrym zawodnikiem, ale również, jak stawać się lepszym człowiekiem.

Pasją Wiktorii Wachowiak jest zwłaszcza fotografia. Ponadto czas wolny dzieli pomiędzy jazdę konną i pływanie. Obydwie dyscypliny sprawiają jej wiele radości. Jest przekonana, że stypendium „Kuźni młodych talentów” pozwoli jej rozwijać swój talent i spełniać marzenia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!