Świętowali półmetek nauki w szkole

GaleriaTradycyjnie już na półmetku edukacji 1 grudnia 2017 roku w Restauracji w Bachorzewie, odbyły się POŁOWINKI. Uczestniczyli w nich uczniowie II klas zasadniczej szkoły zawodowej i liceum ogólnokształcącego z oraz III klas technikum.

O godz. 18.00. dyrektor szkoły, pan Witold Bierła powitał wszystkich gości, życząc udanej zabawy. Młodzież wzięła sobie do serca słowa pana dyrektora. Zabawa była przednia, co zresztą potwierdzają zdjęcia. Przyczynił się do tego DJ Szewczyk, który potrafił poderwać do tańca nawet tych, którzy na parkiecie bywają rzadko.

W ten wyjątkowy wieczór wspólnie z młodzieżą świętowali wychowawcy oraz pan Adam Cyfert, kierownik szkolenia praktycznego.