62 potencjalnych dawców szpiku w jarocińskiej „dwójce”

Galeria18 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbył się Dzień Dawcy Szpiku. Akcja miała na celu ukazanie, jak w prosty sposób można podarować komuś drugie życie. Dzięki promocji przedsięwzięcia udało się znaleźć wiele chętnych osób, które postanowiły zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. Bank dawców szpiku tego dnia wspomogły aż 62 osoby! Wśród mieszkańców Jarocina i uczniów naszej szkoły zebraliśmy środki finansowe na działalność DKMS. Akcje we współpracy z fundacją DKMS zorganizowały uczennice klasy III LPA pod opieką pani Lidii Szybiak. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy, a potencjalnym dawcom życzymy, aby mieli szansę podarować komuś drugie życie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!