Wolontariusze na Mikołajkach w Fundacji „Ogród Marzeń”

Galeria8 grudnia 2017r. w piątkowy wieczór w Fundacji „Ogród Marzeń” wszyscy oczekiwali na św. Mikołaja. Wielką uroczystość rozpoczęły występy wolontariuszy, wśród których znaleźli się nasi uczniowie – Sandra Grajek, Oliwia Rzepecka, Joanna Plesiak, Marika Maćkowiak, Zuzanna Masztalerz, Filip Papież i Dawid Rzepa. Panowała świąteczna, radosna atmosfera. Podopieczni Fundacji otrzymali upominki, a rozdawał je nie jeden, ale kilku św. Mikołajów. Potem przyszedł czas na wspólne zdjęcia i śpiewanie kolęd. Zabawie nie było końca - zadowolone dzieci zostały porwane przez wolontariuszy do tańca.