Wolontariusze na Mikołajkach w Fundacji „Ogród Marzeń”

Galeria8 grudnia 2017r. w piątkowy wieczór w Fundacji „Ogród Marzeń” wszyscy oczekiwali na św. Mikołaja. Wielką uroczystość rozpoczęły występy wolontariuszy, wśród których znaleźli się nasi uczniowie – Sandra Grajek, Oliwia Rzepecka, Joanna Plesiak, Marika Maćkowiak, Zuzanna Masztalerz, Filip Papież i Dawid Rzepa. Panowała świąteczna, radosna atmosfera. Podopieczni Fundacji otrzymali upominki, a rozdawał je nie jeden, ale kilku św. Mikołajów. Potem przyszedł czas na wspólne zdjęcia i śpiewanie kolęd. Zabawie nie było końca - zadowolone dzieci zostały porwane przez wolontariuszy do tańca.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!