Po parkach i lasach, czyli o zajęciach terenowych słów kilka

Galeria7 grudnia 2017 odbyła się trzecia wycieczka w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego „ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH W SZKOŁACH PONADGIMNAZJALNYCH W POWIECIE JAROCIŃSKIM”, którego beneficjentem jest powiat jarociński. Udział w niej wzięło 40 uczniów, którzy uczestniczą w zajęciach warsztatowo- terenowych z zakresu przedmiotów przyrodniczych wraz z opiekunami Hanną Wardeńską, Moniką Mankiewicz- Wieczorek i Danutą Twardy. Młodzież wzięła udział w zajęciach terenowo – stacjonarnych w Muzeum Leśnictwa i pokazowej zagrodzie zwierząt w Gołuchowie oraz Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Lądzie. W Gołuchowskim parku uczniowie zobaczyli wiele unikatowych drzew, poznali warunki, w których żyją żubry, koniki polskie i daniele. Z kolei w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej mogli uzupełnić swoją wiedzę na temat struktury lasów.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!