Podwójny brąz w Mistrzostwach Wielkopolski w Unihokeju dla „dwójki”

GaleriaGaleria

Znakomity wynik sportowy osiągnęli reprezentacji naszej szkoły w rozgrywkach unihokeja.

Początkiem zmagań naszych uczniów były mistrzostwa powiatu, które odbyły się 31.11.2017 w Liceum Ogólnokształcącym w Jarocinie. Obie nasze drużyny zajmując pierwsze miejsca awansowały pewnie do rozgrywek rejonowych.

Kolejny etap zawodów odbył się w dniu 28.11.2017 roku w Swarzędzu – dziewczęta oraz w Gorzycach Wielkich – chłopcy. Rozgrywane półfinały odbywały się systemem dwóch grup po trzy zespoły, a możliwość gry w finale wojewódzkim miały dwa najlepsze zespoły z sześciu drużyn. Obie nasze reprezentacje po ciężkiej walce sportowej awansowały do finału wojewódzkiego.

Wszyscy zawodnicy i trenerzy naszych drużyn Izabela Kolanowska i Maciej Woźniczka czekali na dzień, w którym miał odbyć się finał. Rozgrywki odbyły się 19.12.2017 r., chłopcy rywalizowali w Poznaniu, dziewczęta w Zbąszyniu. Pozytywne nastawienie i determinacja zawodników sprawiły, że obydwie drużyny zajęły III miejsca w unihokeju w Wielkopolsce.

Ostateczne wyniki rywalizacji przedstawiały się następująco:
Kategoria dziewcząt:
I – Zespół Szkół nr 2 w Zbąszyniu
II – III LO w Gnieźnie
III - ZSP nr 2 w Jarocinie
Kategoria chłopców
I – Zespół Szkół w Mosinie
II – XVI LO w Poznaniu
III – ZSP nr 2 w Jarocinie

Reprezentacja szkoły chłopców: Bartosz Hałas, Patryk Mankiewicz, Patryk Migalski, Kacper Mizera, Jakub Nowicki, Patryk Strzelczyk, Miłosz Wachowiak, Damian Woźniak, Kacper Śnieżek, Marcin Szymkowiak, Mikołaj Marciniak, Kacper Józefiak, Przemysław Kaczorowski, Szymon Kościelniak, Trener : Maciej Woźniczka

Reprezentacja szkoły dziewcząt: Biegańska Klaudia, Cicha Klaudia, Cichoń Laura, Cichoń Sandra, Fajka Natalia, Kończak Sandra, Nawrocka Natalia, Pospieszna Maria, Szczepaniak Aleksandra, Szukalska Aleksandra, Waszak Kinga, Woźniak Karolina, Bagrowska Żaneta, Urbaniak Julia, Wardeńska Weronika, Trybek Olga, Trener: Izabela Kolanowska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!