99 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Galeria27 grudnia 2017 roku klasa II TM reprezentowała ZSP nr 2 w Jarocinie w uroczystych obchodach 99 rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Uroczystość składała się z dwóch części. Pierwsza - z udziałem Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego, Burmistrza Jarocina, radnych sejmiku wojewódzkiego, powiatu jarocińskiego oraz miasta i gminy Jarocin - miała miejsce w Mieszkowie, pod pomnikiem gen. Stanisława Taczaka.

Następnie w kościele pw. św. Marcina została odprawiona msza św. w intencji poległych powstańców. Uczestniczył w niej minister w kancelarii Prezydenta RP - Andrzej Dera, a także przedstawiciele Zarządu Województwa Wielkopolskiego, władze powiatu jarocińskiego oraz miasta i gminy Jarocin.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!