Gimnazjaliści świątecznie stroili stoły

GaleriaW dniu 19 grudnia 2017 r. w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się konkurs pod hasłem „Wigilijne strojenie stołów”. Wzięły w nim udział dwie drużyny z Zespołu Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Cielczy i pięć drużyn ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie.

Na najładniej przystrojony stół wigilijny głosowali nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły. W wyniku głosowania wyłoniono następujących zwycięzców:
I miejsce Kinga Nawrot, Milena Kurczalska i Julia Uniejewska (stół nr 4) – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie,
II miejsce Joanna Kończal, Julia Słomienna, Julia Nowakowska (stół nr 5) – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie,
III miejsce Weronika Figan, Marta Bocheńska, Patrycja Mikołajczak (stół nr 7) – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi w Jarocinie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych pomysłów, a nauczycielom i uczniom naszej szkoły dziękujemy za udział w głosowaniu.