Po prostu lubią pomagać, przygotowali szlachetne paczki

GaleriaIdea Szlachetnej Paczki jest piękna, bo łączy ludzi i pozwala wesprzeć tych, którzy potrzebują pomocy. Ważna jest możliwość spełnienia marzeń i zaspokojenia potrzeb osób znajdujących się w trudnej sytuacji, ale równie istotne jest uczenie się wrażliwości na drugiego człowieka i zarażanie młodych ludzi ideą niesienia bezinteresownej pomocy.

W grudniu 2017 pomoc trafiła do rodzin czworga uczniów z naszej szkoły. Było to możliwe dzięki przeprowadzonej zbiórce pieniędzy. Serdeczne podziękowania należą się uczniom, nauczycielom, pracownikom ZSP nr 2 w Jarocinie, dzięki którym udało się zebrać kwotę 1250 złotych oraz pracownikom jednostek podległych Starostwu Powiatowemu, którzy na przygotowanie paczek przeznaczyli 300 złotych.

Nie udałoby się sprawić radości uczniom i ich rodzinom, gdyby nie praca wolontariuszy. W tym roku w naszej szkole zbiórkę przeprowadziły wolontariuszki: Sandra Grajek, Marika Maćkowiak, Joanna Plesiak, Oliwia Rzepecka.

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!