Uczniowie liceum policyjnego z zaświadczeniami ukończenia szkolenia przysposobienia policyjno – prawnego

GaleriaW środę, 17 stycznia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów ukończenia szkolenia 49 uczniom klas trzecich liceum z przysposobieniem policyjno-prawnym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. W spotkaniu uczestniczyli: Komendant Powiatowy Policji w Jarocinie - insp. Krzysztof Rzepczyk, Sekretarz powiatu jarocińskiego - pan Jan Bartczak, dyrektor ZSP nr 2 w Jarocinie – pan Witold Bierła oraz uczniowie klas III wraz z wychowawcami.

Z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Jarocinie 49 uczniów klas mundurowych odebrało certyfikaty ukończenia szkolenia, które są uhonorowaniem 3-letniej nauki przedmiotów policyjnych.

Aby otrzymać ten dokument, uczniowie musieli przez okres trzech lat nauki uczestniczyć w zajęciach z zakresu wiedzy policyjnej oraz odbyć szkolenie na obozach. Komendant gratulował uczniom ukończenia nauki i zachęcał do wstępowania w szeregi Policji, zarówno garnizonu wielkopolskiego, jak i innych jednostek na terenie kraju. Kilkoro uczniów już zadeklarowało chęć przystąpienia do egzaminów kwalifikacyjnych i pracy w policyjnym mundurze.

W podziękowaniu za 3-letnią współpracę młodzież wręczyła komendantowi zdjęcia klasowe z podpisami wszystkich uczniów.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!