Uczniowie technikum mechanicznego z zaświadczeniami ukończenia szkolenia przysposobienia pożarniczego

Galeria18 stycznia 2018r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń podsumowujących czteroletni cykl nauki uczniów IV klasy technikum mechanicznego z przysposobieniem pożarniczym.

W wydarzeniu wzięli udział st. brygadier Kazimierz Cieślak - komendant PSP w Jarocinie, Zbigniew Kuzdżał – członek Zarządu Powiatu Jarocińskiego, Witold Bierła – Dyrektor ZSP nr 2 w Jarocinie oraz wykładowcy szkolący z zakresu przysposobienia pożarniczego – mł. kapitan Dariusz Kuderczak i aspirant Bartosz Porażewski. Uczniowie klasy IV technikum mechanicznego z przysposobieniem pożarniczym przybyli na uroczystość wraz z wychowawczynią klasy Katarzyną Uniejewską.

Podczas uroczystości do młodzieży przemawiający skierowali wiele cennych wskazówek związanych z pracą strażaka, ale także dotyczących życia i najważniejszych w nim wartości. Zaświadczenia z rąk st. brygadier Kazimierz Cieślaka, Zbigniewa Kuzdżała i Witolda Bierły otrzymało osiemnastu absolwentów.

Podziękowania dla komendanta oraz wykładowców odczytał uczeń Norbert Aleksandrzak. W swoim wystąpieniu podkreślił fakt, że zaszczytem dla uczniów była możliwość czerpania wiedzy i umiejętności bezpośrednio od profesjonalistów. Uczniowie wraz z podziękowaniami przekazali na ręce komendanta pamiątkowe zdjęcie klasy.

Na zakończenie został odtworzony film wspominający czteroletni cykl szkolenia z przysposobienia pożarniczego oraz ukazujący najważniejsze wydarzenia z tego czasu, po czym wszyscy uczestnicy uroczystości zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!