Szkolny Dzień Wolontariusza

Galeria Wczesny mroźny poranek 17 stycznia 2018r. - a w naszej szkole gorąca atmosfera Wielkiego Szkolnego Dnia Wolontariatu - wszyscy wolontariusze trzymali kciuki za dzisiejszy efekt- bo cel był bardzo szczytny- zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację dla Oli. Program naszego dnia był bardzo bogaty - na uczniów czekało wiele atrakcji.

Pierwsze emocje zaczęły się podczas eliminacji drużyn poszczególnych klas w Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej.
W kategorii dziewcząt:
I miejsce zajęła klasa III LW,
II miejsce – I LR,
III miejsce – III LPA,
W kategorii chłopców:
I miejsce zajęła klasa III LW,
II miejsce – II TM,
III miejsce – III TM.

Nagrody wręczył dyrektor szkoły - pan Witold Bierła.

Dla tych, którzy mniej lubią piłkę przygotowano pyszne słodkości, kawę i herbatę oraz gry i zabawy na szkolnej auli:
- karaoke- śpiewanie piosenek,
- mam nową fryzurę - uczennice klas fryzjerskich chętnie zmieniały nasze fryzury,
- zmieniam swój image - poprzez makijaż można też było zmienić swój wygląd,
- stoły pełne słodkości - uczennice klasy hotelarskiej i liceum wojskowego częstowały pysznymi wypiekami, gorącą kawę i herbatą.

Jednak co najważniejsze - przez cały dzień wolontariusze zbierali pieniążki dla Oli - a efekt przeszedł nasze najśmielsze marzenia. Zebraliśmy kwotę 1500 złotych, którą wpłaciliśmy na konto Fundacji Słoneczko, której podopieczną jest Ola.

Serdecznie dziękujemy - Hanna Wardeńska I Wojciech Świejkowski