V akcja HDK „Oddaj krew z Dwójką”

Galeria6 marca 2018r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie po raz odbyła się szkolna akcja "Oddaj krew z Dwójką". Uczestnikami wydarzenia byli uczniowie wszystkich typów szkół ZSP nr 2 w Jarocinie oraz krwiodawcy powiatu jarocińskiego.

Po raz drugi w jarocińskiej ”dwójce” krew oddawali przedstawiciele 16 Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk, Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie, Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej oraz OSP. Ich udział w przedsięwzięciu odbył się w ramach ogólnopolskiej akcji MSWiA „Spokrewnieni służbą”.

Szczególnie jesteśmy dumni z uczniów klas drugich, którzy po raz pierwszy oddali krew oraz z wieloletnich sympatyków akcji – naszych absolwentów.

Krew oddało 74 krwiodawców. Udało się zebrać aż 33,3 litry krwi. Akcja została zorganizowana przez Szkolne Koło PCK i wolontariuszy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w ramach projektu „Tydzień dla zdrowia”. Krew pobierał zespół z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu.

Dziękujemy wszystkim za udział w naszej akcji. Zapraszamy za rok.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!