Wolontariusze jako sędziowie na OTYLIADZIE

GaleriaPo raz pierwszy najbardziej masowa impreza pływacka w Polsce rozpoczęła się JAROCIŃSKIM AQUAPRKU 10 marca 2018 r. punktualnie o godzinie 18.00, a zakończyła po 12 godzinach o 6.00 rano. Uczniowie naszej szkoły dzielnie poradzili sobie z powierzonym im zadaniem sędziowania na torach dla 70 uczestników OTYLIADY- mimo "upału" i zmęczenia doskonale dali sobie radę z liczeniem czasów i dystansów poszczególnych uczestników.

Przez cała noc wszystkie tory były zajęte - w regulaminie przewidziane były przerwy - w sumie uczestnicy OTYLIADY pokonali dystan 545,470 km – dało to 4 wynik w Polsce (!). Nad bezpieczeństwem pływaków czuwali ratownicy: Jacek Nowakowski, Dawid Bierła, Marcin Matłoka.

Najdłuższy dystans, bo aż 33 km i 150 metrów pokonał Krzysztof Kubiak. Drugie miejsce medalowe przypadło Piotrowi Płusie, który podobnie jak Krzysztof płynął równe 12 godzin - przepłynął dystans 27 km i 500 metrów. Brązowy krążek przypadł Grzegorzowi Wachowiakowi- absolwentowi ZSP nr 2 w Jarocinie- przepłynął 25 km i 125 metrów. Szczególne BRAWA należą się dla naszego nauczyciela wychowania fizycznego pana Jakuba Genstwy, który przepłynął 21 km i 25 metrów i zajął tym samym 4 miejsce.

Dużą walecznością wykazały się także kobiety. Najlepszą okazała się Aleksandra Adamska, która osiągnęła wynik 15 km i 25 m. II miejsce wywalczyła sobie Małgorzata Trzeciak, osiągając wynik 10 km i 200 metrów. Trzecie miejsce dla kolejnego naszego nauczyciela wychowania fizycznego pani Benity Zwierzyckiej, który pokonała 10 km i 100 metrów.

Każdy uczestnik otrzymał na pamiątkę certyfikat uczestnictwa oraz medal. Całej imprezie przyświecała dobra zabawa, widać było, że uczestnicy wychodzili z wody z uśmiechem na twarzy, gdyż większość pobiła swoje rekordy życiowe.

PODZIĘKOWANIA dla – Sandry Grajek, Oliwii Rzepeckiej, Joanny Plesiak, Mariki Maćkowiak, Mariki Antkowiak, Sandry Szymczak, Magdaleny Kaczmarek, Wiktorii Banasiak, Wiktorii Wachowiak, Eweliny Stawskiej, Dawida Rzepy, Filipa Papieża, Kacpra Lajtlicha i Kamila Piniewskiego. Opiekę nad młodzieżą przez całą noc sprawowała koordynatorka SZKOLNEGO KLUBU WOLONTARIATU – Hanna Wardeńska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd