Nasze porządki stały się już tradycją

GaleriaBędąc już uczniami III THS co roku od klasy pierwszej w czasie ferii zimowych wraz z wychowawcą organizujemy się, aby trochę popracować w naszej przedmiotowej sali geograficznej – tym razem spotkaliśmy się wczesnym porankiem w poniedziałek - 19 lutego 2018r. Głównym celem naszej akcji było posprzątanie zaplecza przy naszej klasie. Dziewczyny – Sandra, Magda, Wiktoria i Martyna wyniosły wszystkie pomoce naukowe, książki i inne przedmioty - czego tu nie było – szybka segregacja rzeczy zbędnych, a resztę należało odkurzyć, uporządkować i na nowo poukładać. Grupę chłopców reprezentował Kamil, który był niezbędny przy zagospodarowaniu nowej szafki - należało ją przetransportować i odpowiednio ustawić. Okazało się, że w czystym, wysprzątanym zapleczu jest bardzo dużo wolnego miejsca.

Nasza sala lekcyjna to nasza wizytówka, dlatego powinna być bardzo estetyczna, aby uczniowie mogli uczyć się w komfortowych warunkach – Sandra i Wiktoria umyły ławki i krzesła, a Kamil z wychowawcą zajęli się przesadzeniem kwiatów, które nie mieściły się już w starych doniczkach. Zostały jeszcze prace kosmetyczne – ustawienie ławek i pozamiatanie klasy.

A efekt końcowy???- wywietrzone!!!- posprzątane!!! Aż przyjemnie było usiąść i chwilkę odpocząć.

Mamy nadzieję, że inni uczniowie uszanują naszą pracę - nie będą brudzić, ani śmiecić, a po zakończonych lekcjach kłaść krzesła na ławki.

Kochani - podziękowania dla – Sandry Szymczak, Magdy Kaczmarek, Wiktorii Dajewskiej, Martyny Grzelak i Kamila Piniewskiego - wasza wychowawczyni p. H. Wardeńska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!