MŁODZI MECHANICY Z DWÓJKI W FINAŁACH OGÓLNOPOLSKICH

8 marca 2018 r. odbyły się eliminacje do VII edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kategorii Młody Mechanik organizowanych w ramach Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. W eliminacjach w których wystartowało 750 drużyn z całej Polski z naszej szkoły wzięło udział 9 drużyn z których aż 5 zakwalifikowało się do finałowej 30-tki.

Do finału ogólnopolskiego zakwalifikowały się drużyny w składzie:
Filip Roszak, Sebastian Frąckowiak – klasa IV TSE
Marcin Nowaczyk, Marcin Kwiatkowski – klasa III THS
Miłosz Pluciński, Maciej Naskręt – klasa II TSE
Tymoteusz Wielowiejski, Dominik Wielowiejski – klasa II E
Marcin Walczak, Kamil Wesołek – klasa II E

W finale, który odbędzie się 5.04.2018 r. w Poznaniu, zawodnicy będą rozwiązywać test z zakresu wiedzy teoretycznej oraz uczestniczyć w praktycznych konkurencjach z zakresu motoryzacji. Opiekunem zespołów jest Zbigniew Rychter.

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostwa Mechaników są Międzynarodowe Targi Poznańskie i Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej. Również 5 kwietnia 2018 r. w Poznaniu odbędzie się finał III Ogólnopolskich Mistrzostw Lakierników, do którego zakwalifikowali się Filip Roszak i Sebastian Frąckowiak z klasy IV TSE. Ich opiekunem jest pan Krystian Walczak.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!