Mała Pętelka

GaleriaW czwartek 8 marca w Poznaniu, odbył się konkurs dla młodych projektantów, krawców i fryzjerów "Mała Pętelka". Ideą konkursu jest promowanie młodych, ambitnych i utalentowanych projektantów mody oraz fryzjerów, ponieważ pokazy mody połączone są rywalizacją adeptów sztuki fryzjerskiej.

Ogromnym atutem udziału w konkursie jest także możliwość wymiany doświadczeń miedzy szkołami, a także przekazywanie kreatywności i przedsiębiorczości młodych talentów. Młodzi projektanci ze szkół odzieżowych i fryzjerskich rywalizowali w kategoriach "Na czasie, po czasie, do czasu - zegarowe dylematy", "Feeria barw - inspiracje malarstwem".

Konkurs zakończył się dla naszej szkoły sukcesem. III miejsce Fryzura Użytkowa dla Gabrieli Migalskiej i Eweliny Lis z klasy III TF oraz wyróżnienie Fryzura Awangardowa dla Mateusza Królaka z klasy III TF i Aleksandry Kostuj z klasy I TF.

Gratulujemy!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd