Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Galeria2 marca 2018 roku uczniowie ZSP nr 2 w Jarocinie wzięli udział w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom", zorganizowanym przez Zarząd Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Jarocinie. Zawody zostały rozegrane w Komendzie Państwowej Straży Pożarnej w Jarocinie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2 w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazjalne i ponadgimnazjalne.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie reprezentowała 3 - osobowa drużyna, złożona z uczniów technikum i liceum. Nasi zawodnicy wykazali się dużą wiedzą z historii, wyposażenia oraz przepisów pożarniczych i uzyskali bardzo wysokie noty punktowe.

Ostatecznie Mikołaj Witczak był drugi, a trzecie miejsce zajął Adrian Walczak. Obaj uczniowie technikum mechanicznego z przysposobieniem pożarniczym zakwalifikowali się do powiatowego etapu turnieju, który odbył się 23 marca 2018 roku w siedzibie PSP w Jarocinie. Uczniowie naszej szkoły zajmujęli piąte i siódme miejsce.

Arkadiusz Ratajczak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!