Zdrowy i radosny pierwszy dzień wiosny

GaleriaOrganizacji Pierwszego Dnia Wiosny podjął się Samorząd Uczniowski, który dołożył wszelkich starań, aby zapewnić uczniom dużo rozrywki. Wszystko zaczęło się o 11:15 na szkolnej auli, kiedy to uczniowie zaczęli sprzedawać przygotowaną własnoręcznie, domowym sposobem lemoniadę oraz zdrowe przekąski m.in. szaszłyki owocowe i warzywne. Z kolei zgłoszone przez poszczególne klasy drużyny zaczęły konkurować ze sobą w Wiosennym Konkursie. Wśród konkurencji znalazło się uzupełnianie tekstu piosenki, stworzenie rebusu oraz wiosennych rymowanek, kalambury, śpiewanie piosenek, odgadywanie ze zdjęć sławnych osób i miejsc, a także extra konkurencja na najszybsze zjedzenie cytryny.

Dla najlepszych Samorząd Uczniowski dzięki wsparciu Rady Rodziców przygotował specjalne nagrody. Jury wyłoniło drużyny z największą ilością punktów, na pierwszym miejscu uplasowała się klasa 1 TF, na drugim klasa 2 LW a na trzecim klasa 2 TF.

Atmosfera panująca podczas konkursu była bardzo pozytywna i wszyscy świetnie się bawili.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!