Szkolny Turniej Klas Pierwszych Szkół Średnich

Galeria W dniu 27 marca 2018r. po raz siódmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego odbył się Turniej Klas Pierwszych. Brały w nim udział wszystkie klasy ze szkół średnich. Każdą klasę reprezentowała czteroosobowa drużyna:
• z klasy I LP: Jakub Bogacz, Hanna Skowron, Wiktoria Kasprzak, Kacper Urbaniak
• z klasy I LR: Zuzanna Mikołajczak, Maria Pospieszna, Wiktoria Sobczyk, Jakub Jankowiak
• z klasy I LW: Sandra Kończak, Alicja Szalczyk, Kacper Śnieżek, Martyna Andrzejewska
• z klasy I TSN: Oskar Młokosiewicz, Kacper Musiał, Arkadiusz Grześkowiak, Tomasz Szalczyk
• z klasy I TF: Alicja Grodziska, Klaudia Wawrzyniak , Wiktoria Czajka, Sandra Stolińska
• z klasy I THM: Magda Wechterowicz, Oliwia Strzelczyk, Hubert Marciniak, Kacper Olejniczak.

Zadaniem drużyn, przy współudziale koleżanek i kolegów z klasy, a także wychowawców, było ciekawe przedstawienie swojej drużyny, zaprezentowanie piosenki-parodii znanego zespołu, przedstawienie tańca, odegranie scenki kabaretowej oraz wykonanie plakatu przedstawiającego daną klasę. Na ćwiczenie umiejętności aktorskich, komediowych i tanecznych uczniowie mieli jeden dzień przed Turniejem. Rolę jury pełnili zaproszeni goście – pan wicestarosta Mirosław Drzazga, pan dyrektor Witold Bierła i nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły.

Uczniowie prezentowali swoje talenty reżyserskie i aktorskie przed dużą publicznością, dopingowani przez koleżanki i kolegów z klasy. Wszystkie drużyny udowodniły, że potrafią świetnie współpracować i dobrze się bawić. Najwyżej oceniona została klasa I LP (liceum z przysposobieniem policyjno-prawnym), następnie klasy I LR (liceum z przysposobieniem ratownictwo medyczne) i I LW (liceum z przysposobieniem wojskowym). Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie oraz Radę Rodziców przy ZSP nr 2 w Jarocinie.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!