Kwesta Fundacji Ogród Marzeń

GaleriaW ramach KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW 60 wolontariuszy naszej szkoły już po raz ósmy zbierało pieniądze na pomoc podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń- młodym ludziom oraz dzieciom chorym i niepełnosprawnym. Akcję rozpoczęliśmy w bardzo mroźny i śnieżny piątek 16.03.2018r. Późnym wieczorem w Spichlerzu Polskiego Rocka podczas Rockowego Karaoke można było posłuchać piosenki w wykonaniu pana dyrektora Witolda Bierły. W sobotę 17.03.2018r. – zorganizowany został CHARYTATYWNY POKAZ MODY, AKADEMIA REISSA rozegrała specjalny Turniej Piłki Nożnej oraz Aneta Szlachciak zaprosiła na Maraton Zumby. Także w sobotę w Żerkowie można było podziwiać IV zlot samochodów Alfa Romeo i Fiatów 126p.

Główne działania przypadły na niedzielę 18.03.2018r. - licytacje na rzecz podopiecznych Fundacji "Ogród Marzeń, byli szczudlarze, bębniarze z zespołu "7 minut do przerwy", którzy dali świetny występ oraz pokaz animacji dla dzieci. Swoim talentem muzycznym pochwalili się młodzi artyści - śpiewająca Michalina i akordeonista Fryderyk. W "sztabie komisji zbiórki" odbywało się liczenie pieniędzy zgromadzonych w puszkach. Nasi kochani wolontariusze kwestowali od piątku do niedzieli i trochę pracę utrudniała im pogoda, która w tym roku była bardziej arktyczna niż wiosenna – wszędzie prosili o wsparcie i dla nich szczególne PODZIĘKOWANIA!!!

Na zakończenie VIII finału Akcji Wesołych Ogrodników był tort malinowy i konfetti.

BARDZO MOCNO DZIĘKUJĘ!!!-Hanna Wardeńska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd