Na MOTOR SHOW podziwiali samochody przyszłości

Galeria 6 kwietnia 2018r. uczniowie klas - IIITHS, ITSN i ITHM wraz z opiekunami- Hanną Wardeńską , Anną Raczkowską i Krystianem Walczakiem podczas Targów Techniki Motoryzacji MOTOR SHOW w Poznaniu mogli zobaczyć, jak będzie wyglądała motoryzacja przyszłości, zarówno tej najbliższej, jak i tej bardziej odległej, która zawita na nasze drogi za kilka lat.

Do Poznania przyjechały samochody dopiero co zaprezentowane m.in. w Genewie. Niektóre z nich wjadą na nasze drogi już niebawem, a część z nich to koncepty pokazujące, w którą stronę zmierza motoryzacja.

Poznań Motor Show 2018, podobnie jak wcześniejsze edycje największych polskich targów tej branży, przedstawia ogromną różnorodność motoryzacyjnego świata. Z jednej strony znajdziemy tam najnowsze odsłony popularnych modeli samochodów, a z drugiej koncepty zdecydowanie przyspieszające bicie serca, które reprezentują przyszłość motoryzacji.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd