IV Ogólnopolski Turniej Młodych Lakierników

GaleriaUczniowie z IV klasy technikum pojazdów samochodowych Filip Roszak i Sebastian Frąckowiak zajęli 6 miejsce podczas uczestnictwa w IV Ogólnopolskim Turnieju Młodych Lakierników który odbył się na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

Do finałowej rywalizacji stanęło 20 dwuosobowych drużyn. Konkurencje były wymagające i uczniowie musieli wykazać sie umiejętnościami praktycznymi w konkurencjach punktowanych oraz wykonywanych na czas. Uczniowie musieli między innymi złożyć pistolet lakierniczy na czas, ułożyć kolory wg układu chromatycznego, dobrać odpowiedni kolor lakieru, czy przeprowadzić maskowanie pokrywy silnika.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!