IV Ogólnopolski Turniej Młodych Lakierników

GaleriaUczniowie z IV klasy technikum pojazdów samochodowych Filip Roszak i Sebastian Frąckowiak zajęli 6 miejsce podczas uczestnictwa w IV Ogólnopolskim Turnieju Młodych Lakierników który odbył się na Targach Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu.

Do finałowej rywalizacji stanęło 20 dwuosobowych drużyn. Konkurencje były wymagające i uczniowie musieli wykazać sie umiejętnościami praktycznymi w konkurencjach punktowanych oraz wykonywanych na czas. Uczniowie musieli między innymi złożyć pistolet lakierniczy na czas, ułożyć kolory wg układu chromatycznego, dobrać odpowiedni kolor lakieru, czy przeprowadzić maskowanie pokrywy silnika.