Rehabilitacja za nakrętki

GaleriaKolejne kilogramy nakrętek trafiły do Fundacji OGRÓD MARZEŃ. W ramach AKCJI RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI 13 kwietnia 2018 r. uczennice klasy I TF – Maria Szamborska, Julita Topór, Agata Poczta i Alicja Grodziska wraz z p. Hanną Wardeńską po raz kolejny przekazały worki nakrętek zebranych przez uczniów naszej szkoły. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji OGRÓD MARZEŃ mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE!!! APELUJEMY O DALSZĄ POMOC!

Nie wyrzucajcie plastikowych zakrętek, ale przynoście je do szkoły!!!

Możecie sprawić, że każdy podopieczny Fundacji będzie miał szansę na rehabilitację.