Konkurs wiedzy o zasadach BHP

GaleriaMaciej Urbaniak trzeci w regionalnym finale
XVIII ogólnopolskiego „Konkursu wiedzy o zasadach BHP”

10 kwietnia 2018 r. w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu odbył się regionalny finał XVIII edycji ogólnopolskiego ”Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych BEZPIECZNIE OD STARTU”.

Organizatorem finału regionalnego była Izba Rzemieślnicza w Kaliszu oraz Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu oddział w Ostrowie Wlkp. Do finału przystąpiło 18 uczniów reprezentujących 6 organizacji cechowych zrzeszonych w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu. Jarociński Cech Rzemiosł Różnych reprezentowali:
1. Daminik Cierzniak
2. Damian Świątek
3. Maciej Urbaniak
uczniowie Szkoły Branżowej I Stopnia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie, będący pracownikami młodocianymi zatrudnionym w celu nauki zawodu w rzemieślniczych zakładach pracy.

Młodzież do konkursu przygotowała i ich opiekunem była pani Katarzyna Uniejewska - nauczyciel przedmiotów bhp w ZSP nr 2 w Jarocinie. Zwycięzcą etapu regionalnego został Mateusz Walendowski reprezentujący Cech Rzemiosł Różnych w Pleszewie, drugie miejsce zajęła Kinga Kulas reprezentująca Cech Rzemiosł Różnych w Ostrowie Wlkp. i to oni będą reprezentowali Izbę Rzemieślniczą w Kaliszu w finale ogólnopolskim, który odbędzie się 23 maja 2018 r. w Warszawie. Trzecie miejsce zajął reprezentant Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie Maciej Urbaniak - uczeń w zawodzie mechanik pojazdów samochodowym w firmie GUMIRAT - RATAJCZAK z Jarocina.

Opracowano na podstawie materiałów przekazanych przez Cech Rzemiosł Różnych w Jarocinie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd