Kolejna firma poszukuje pracowników wśród absolwentów ZSP2

GaleriaPo bardzo dobrze zdanych egzaminach potwierdzających kwalifikacje w zawodzie nasi przyszli absolwenci stają się bardzo atrakcyjni na lokalnym rynku pracy.

Kolejny raz przedstawiciele firm z branży mechanicznej spotkali się z nimi w celu przedstawienia ofert pracy. Tym razem byli to przedstawiciele Firmy MART-KAC sp. z o. o. sp. k., która mieści się na ul. Św. Ducha 120 w Jarocinie (http://www.mart-kac.pl/).

Jest to zakład mechaniczny obróbki metali, który w sposób dynamiczny rozwija prowadzoną działalność, dysponując różnorodnymi maszynami - od obrabiarek konwencjonalnych do najnowocześniejszych obrabiarek CNC. Specjalizuje się w usługach kooperacyjnych wymagających szybkiego i częstego przestawiania rodzaju produkcji stosownie do potrzeb klientów. Zapewnia wysoką jakość produkowanych elementów poprzez stałą modernizację parku maszynowego i zatrudnianie wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Pan Marek Grzelak, wiceprezes firmy, przedstawił jej historię, zakres działalności i sposób funkcjonowania. Uczniowie obejrzeli film promocyjny przedstawiający sposób pracy, organizację firmy, nowoczesny park maszynowy oraz gotowe wyroby. Następnie posłuchali o dostępnych ofertach pracy m.in. na stanowiskach operatorów szlifierki do płaszczyzn, tokarki CNC, frezarki CNC oraz kontrolerów jakości, spawacza czy magazyniera. Pan Marek Grzelak informował, że pracownicy uczestniczą w specjalistycznych kursach i szkoleniach technicznych, technologicznych i metrologicznych zdobywając nowe umiejętności oraz podnosząc swoje kwalifikacje. Zachęcamy do kontaktu z Firmą http://www.mart-kac.pl/

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!