Wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie „EKO – PLANETA”

Wiktoria Jakubowska z I LP, Dominika Staniewska z II LW oraz Paulina Warkocka z I THM otrzymały wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „EKO – PLANETA”. Uczestniczki przygotowywały prace pisemne i albumowe na temat: „Ptaki parków, lasów i łąk”.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie we współpracy z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Jego ideą jest aktywizacja miłośników ojczystej przyrody oraz upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska.

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone na najbliższym apelu przez dyrektora szkoły, pana Witolda Bierłę.

Serdecznie gratulujemy!!! Życzymy dalszych sukcesów!!! .

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!