XVI Dni Turystyki

Uczniowie z klas II LW i III TM wraz z opiekunami Hanną Wardeńską, Anną Kordus i ks. Marcinem Walczakiem wzięli udział w XVI Dniach Turystyki, które odbyły się Wydziale Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dni Turystyki są prawdziwym festiwalem podróżniczym prezentującym geografię oraz kulturę najróżniejszych zakątków świata.

Na początku naszej podróży uczniowie zostali powitani przez prodziekana Wydziału NGiG prof. dra hab. Andrzeja Maciasa. Moc ciekawych atrakcji zaczęliśmy od zwiedzenia całego wydziału, 3-osobowa reprezentacja- Bartek, Arek i Marcin wzięli udział w Escape Room – BRAWA za odwagę!!! Ciekawie można było posłuchać dwóch wykładów „Wielkopolska epoka lodowcowa” - prof. dr hab. Leszka Kasprzaka oraz „Przystanek Alaska - przyroda i życie na końcu świata” - dr Agaty Buchwał i dr Mateusza Rogowskiego.

W ramach relaksu swoją sprawność fizyczną można było sprawdzić na ścianie wspinaczkowej – BRAWA dla Damiana, Arka, Marcina, Eryka i Wiktorii. Swoją precyzję w nawigacji można było sprawdzić podczas prezentacji dronów.

Kolejne atrakcje już za rok- dziękujemy!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!