Najlepszy uczeń w zawodzie sprzedawca

W ubiegłym tygodniu odbył się finał szkolnego konkursu Najlepszy uczeń w zawodzie sprzedawca.

Tytuł szkolnego mistrza w zawodzie sprzedawca i nagrodę ufundowaną przez starostwo powiatowe w Jarocinie zdobyła uczennica klasy III a Natalia Sosnowska, na kolejnych miejscach uplasowały się Angelika Ostojska i Katarzyna Bachorz z tej samej klasy.

Natalia była bezkonkurencyjna z testu wiedzy z zakresu sprzedaży oraz bezbłędnie wykonała zadania dotyczące obliczeń cen tj. podatku Vat, marż i cen brutto. Wypełnianie faktury Vat i działania na kasie fiskalnej wszystkie dziewczyny wykonały bezbłędnie i bardzo sprawnie.

Gratulujemy uczennicom oraz życzymy wielu sukcesów w pracy i powodzenia na egzaminie zawodowym.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd