Stypendium Fundacji "Ogród Marzeń"

Fundacja „Ogród Marzeń” w Jarocinie będzie przyznawać po raz kolejny w ramach programu „Kuźnia Młodych Talentów” stypendia uczniom szkół podstawowych (klasa VII i VIII), gimnazjalistom i uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Stypendia są uzależnione od dobrych wyników w nauce lub uzdolnień artystycznych, wysokości dochodu rodziców, a także zaangażowania stypendysty w działalność na rzecz społeczności lokalnej i środowiska.

Szczegóły TUTAJ

Wnioski należy składać do 6.10.2017 w siedzibie Fundacji w Jarocinie przy ul. Kasprzaka 1