Stypendium Fundacji "Ogród Marzeń"

Fundacja „Ogród Marzeń” w Jarocinie będzie przyznawać po raz kolejny w ramach programu „Kuźnia Młodych Talentów” stypendia uczniom szkół podstawowych (klasa VII i VIII), gimnazjalistom i uczniom szkół ponadgimnazjalnych. Stypendia są uzależnione od dobrych wyników w nauce lub uzdolnień artystycznych, wysokości dochodu rodziców, a także zaangażowania stypendysty w działalność na rzecz społeczności lokalnej i środowiska.

Szczegóły TUTAJ

Wnioski należy składać do 6.10.2017 w siedzibie Fundacji w Jarocinie przy ul. Kasprzaka 1

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!