Uroczystość pożegnania dyrektora

Uroczystość pożegnania odchodzącego na emeryturę dyrektora szkoły

16 grudnia 2007 r. przeszedł na emeryturę wieloletni dyrektor ZSP nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Jarocinie – pan Wojciech Florczyk.

W związku z tym, 24 stycznia, podczas szkolnej uroczystości dziękowali za współpracę panu Wojciechowi Florczykowi przedstawiciele wielkopolskiego Kuratorium Oświaty, władze lokalne, dyrektorzy szkół powiatu jarocińskiego, dowódca jarocińskiej jednostki WP, grono pedagogiczne, uczniowie oraz rodzice.

Okres pełnienia przez pana Wojciecha Florczyk funkcji dyrektora ZSP nr 2 był niełatwy, pełen wyzwań, a niekiedy wymagał prawdziwego poświęcenia. Niezwykłe zaangażowanie Pana Dyrektora w pracy na rzecz placówki sprawiło, że nasza „Dwójka” jest szkołą cieszącą się coraz większym uznaniem w środowisku lokalnym oraz w całej Polsce.

Zaproszeni goście podkreślali olbrzymi wkład Pana Dyrektora w rozwój szkoły, dbałość o wysoki poziom nauczania oraz o wychowanie młodzieży.

Za pracę na stanowisku dyrektora szkoły dziękowali m.in.: pani Małgorzata Kasprzycka – Dyrektor Wydziału Nadzoru Pedagogicznego, pan Stanisław Martuzalski – starosta jarociński, obecny dyrektor szkoły – pan Witold Bierła, nauczyciele, uczniowie, rodzice i inni biorący w uroczystości goście.

Odczytano również życzenia nadesłane, m.in. od przewodniczącej OKE – pani Zofii Hrychorowicz oraz byłego dyrektora szkoły – pana Jana Lipieńskiego.

Pan Dyrektor Wojciech Florczyk w swoim wystąpieniu mówił o historii szkoły, wspomniał przebieg swojej kariery zawodowej, przede wszystkim jednak podziękował wszystkim za współpracę.

Uroczystość uświetnił występ orkiestry dętej OSP w Żerkowie.

Również w tym dniu, starosta jarociński – pan Stanisław Martuzalski – przekazał symboliczne klucze do szkoły nowowybranemu dyrektorowi ZSP nr 2 w Jarocinie – panu Witoldowi Bierle.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd