Konkurs Wiedzy Mechanicznej

I Ogólnopolski Konkurs Mechaniczny

W dniu 14 marca uczniowie naszej szkoły przygotowani przez mgr inż. Rafała Komorniczaka i mgr inż. Zbigniewa Rychtera wzięli udział w finale I Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Mechanicznej zorganizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Płocku.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Celem konkursu jest propagowanie wiedzy z zakresu nauk technicznych. Współorganizatorem konkursu był Zarząd Główny SIMP. Honorowy patronat sprawował Prezydent Miasta Płocka, a konsultację merytoryczną zapewniła Politechnika Warszawska Wydział Mechaniki i Budownictwa, Petrochemia w Płocku i Kuratorium Oświaty w Warszawie. Konkurs przebiegał w dwóch etapach:

Etap I – szkolny, zorganizowany w naszej szkole 27 lutego 2008r przez mgr inż. Rafała Komorniczaka i mgr inż. Zbigniewa Rychtera

Etap II – realizowany w Zespole Szkół Technicznych w Płocku dnia 14 marca 2008r.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowali uczniowie klasy IV Technikum Mechanicznego wyłonieni w etapie szkolnym:

- Szymon Stachowski

- Daniel Biadała

- Przemysław Zawisła

Udział w konkursie zakończył się sukcesem. Uczniowie naszej szkoły zajęli drużynowo III miejsce, a Przemysław Zawisła zajął indywidualnie V miejsce. Zdobyliśmy puchar i cenne nagrody, a także zwiedziliśmy niektóre zabytki Płocka.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd