Tenis stołowy - mistrzostwa szkoły

Dnia 20 września 2008r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 w Jarocinie odbyły się indywidualne mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym.

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach, dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt stawiły się Izabela Mikołajczyk I LO, Estera Rybka III LO, Katarzyna Wiśniewska II THA, Jagoda Ratajczak II THB, Natalia Jezierska II THB. W kategorii chłopców stawili się Mateusz Halikowski II B, Damian Derwich II H, Tomasz Mrowicki I THM, Kasjan Marcinkowski I LO, Artur Chojnicki I LO, Adam Huderek I LO, Szymon Studziński III TNA.

Zawody rozegrano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów w meczu. Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:

1. Katarzyna Wiśniewska II THA,
  2. Izabela Mikołajczyk I LO,
  3. Estera Rybka III LO,
  4. Jezierska Natalia II THB,
  5. Jagoda Ratajczak II THB.

Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:

1. Damian Derwich II H,
  2. Mateusz Halikowski II B,