Przedświąteczne czasy Klasy II TMTE

Przedświąteczny czas niemal każdego z nas porwał w wir przygotowań, porządków i zakupów. Jednak nie wszystkich. Klasa II TM/TE postanowiła zorganizować Wigilię klasową z prawdziwie rodzinną atmosferą, a następnie poznać historię Ziemi Jarocińskiej. W tym celu uczniowie wraz z wychowawczynią - Panią Iwoną Dropik i opiekunami, zwiedzili Muzeum Regionalne w Jarocinie.

zobacz galerię <<<

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!