Adrian odszedł....

Adrian Grześkowiak
(1991 – 2009)

14 lipca 2009 roku w tragicznym, wypadku w Kotlinie zginął uczeń klasy III i – Adrian Grześkowiak. Trudno uwierzyć w to, że już nigdy nie pojawi się wśród nas. Zaledwie miesiąc temu wkroczył w dorosłość, a już dziś los odebrał wszystko – plany i marzenia.

Zapamiętamy Adriana jako chłopca pełnego radości życia i niezwykle życzliwego ludziom. Cieszył się sympatią kolegów i nauczycieli. Kochał sport. Fascynowała go siatkówka i piłka nożna. Uprzejmy, cichy, skromny… W obliczu tak przedwczesnej śmierci trudno znaleźć właściwe słowa …

Zawsze będziemy o Tobie pamiętać.

Pogrzeb odbędzie się w piątek, 17 lipca 2009 roku o godz. 16.00. na cmentarzu w Cielczy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd