Święto Kobiet

Święto Kobiet w naszej szkole miało wyjątkowy charakter. Po pierwsze żadna z dziewczyn w tym dniu nie była pytana, po drugie w zamienionej na salę kinową auli wyświetlano filmy dla dziewczyn (chłopcy w tym czasie spędzali czas na nauce), po trzecie naszym koleżankom można było przez szkolne radio składać życia.

Adresatką najpiękniejszych życzeń została Renata Półrolniczak uczennica klasy III THA , która otrzymała 2 bilety do kina.

Organizatorami święta kobiet byli uczniowie klasy II liceum wojskowego oraz nauczyciele wychowania fizycznego.