"Jarocin - inne spojrzenie" wystawa fotograficzna Wioletty Kobusińskiej

 Wioletta Kobusińska. Rocznik ‘91. Uczennica IV klasy Technikum Hotelarstwa w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Optymistycznie nastawiona do życia. Pełna pasji i ciekawa świata. Od kilku lat pasjonatka fotografii. Zdjęcia uczy się robić na zasadzie prób i błędów. Rady czerpie z forum fotograficznego. Lubi uwieczniać chwile i zatrzymać ją w obiektywie aparatu, który towarzyszy jej w każdej wyprawie. Fotografuje wszystko co w danym momencie ma możliwość fotografować. Ma sentyment do krajobrazów i piękna otaczającego ją świata. Największym dotychczasowym osiągnięciem jest zajęcie I miejsca w konkursie fotograficznym „Jarocin-inne spojrzenia”. Jej drugim hobby jest turystyka. Uwielbia spacery i dobrą książkę. W przyszłości chciałaby powiązać pracę zawodową ze swoimi pasjami i wyruszyć w podróż dookoła świata z aparatem w ręku.

W Muzeum Regionalnym w Jarocinie (Rynek – Ratusz) w najbliższą sobotę (25.09) odbędzie się otwarcie wystawy fotograficznej Wioletty Kobusińskiej „Jarocin – inne spojrzenie” . Ekspozycję można zwiedzać do 24.10.2010 w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki (800 – 1600), środy (800 – 1800), niedziele (1400 – 1800). Serdecznie zapraszamy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!