Brązowy medal Mistrzostw Województwa

Dnia 22.10.2010 w Racocie odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Po raz pierwszy w historii Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie udało sie awansować do finału męskiej ekipie.

Do Racotu udała się dwunastoosobowa drużyna w składzie: Sierański Jakub, Stamierowski Maciej, Wrzalik Daniel, Baszyński Remigiusz, Antkowiak Tomasz, Górny Miłosz, Mazur Szymon, Konieczka Michał, Konieczny Tobiasz, Robak Mateusz, Konik Przemysław, Chałupniczak Krzysztof. Opiekunami drużyny byli: Aleksander Matuszewski, Wojciech Świejkowski. Uczniowie "Dwójki" uplasowali się na trzecim miejscu zdobywając Brązowy Medal Mistrzostw Województwa, jednocześnie zapewniając sobie udział w przyszłorocznych mistrzostwach.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!