Piłkarze Lecha w Dwójce

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie 9 grudnia 2010 w ramach tradycyjnych spotkań wigilijnych z kibicami gościli piłkarze Lecha Poznań - Ivan Djurdjević i Sergei Krivets. Organizatorem spotkania był jarociński fanklub Lecha, kierowany przez absolwenta jarocińskiej Dwójki - Karola Kowalskiego.

Na spotkanie przybyło ponad 150 fanów "Kolejorza". Piłkarze opowiadali o swojej karierze i życiu prywatnym. Również kibice mieli możliwość zadawania pytań. Fani byli zainteresowania m.in. współpracą z trenerami oraz sposobami spędzania świąt na Białorusi i w Serbii. Przeprowadzono też konkurs wiedzy na temat poznańskiego klubu. Zwycięzcy otrzymali nagrody. Po spotkaniu piłkarze Lecha bardzo długo rozdawali autografy i pozowali do zdjęć ze swymi wiernymi kibicami.

zobacz galerię<<<

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!